1. خانه
  2. خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

سئو سایت توسط تیم مهد سئو

وب سایت شما یک ابزار قدرتمند فروش و بازاریابی است. اگر مشتریان بتوانند شما را آنلاین پیدا کنند. برای افزایش بازدید ماهانه وب سایت برای کسب و کارهای خود در زمینه SEO (بهینه سازی موتور جستجو) به تیم مهد سئو مراجعه می کنند.

چرا سئو مهم است؟

آیا می دانید 93٪ از تجربه های آنلاین با موتور جستجو آغاز می شود و 97٪ از مصرف کنندگان برای یافتن خدمات محلی آنلاین می شوند؟ اگر شرکت شما چندین بار در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل برای کلمات کلیدی مرتبط با محصولات یا خدمات خود رتبه نگیرد ، ترافیک وب سایت ، هدایت و فروش خود را به دلیل تضمین رقابت ، از دست می دهید. مهم نیست که چه نوع شغلی دارید سئو باید بخشی از استراتژی بازاریابی آنلاین شما برای افزایش درآمد باشد.

شما برای وب سایت خود هزینه زیادی کرده اید. بسیار عالی است با این حال ، وب سایت زیبای شما به رشد تجارت شما کمک نمی کند مگر اینکه مشتریان بالقوه شما هنگام جستجوی محصولات یا خدماتی که شما ارائه می دهید ، آن را پیدا کنند. در اینجاست که سئو می تواند به کسب و کار شما امکان پیشرفت در اینترنت را بدهد.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرآیند بهبود وب سایت شما است تا در نتایج جستجو در گوگل و بینگ رتبه بهتری پیدا کند. هرچه وب سایت شما در رتبه بندی موتور جستجو بالاتر باشد ، احتمال دریافت ترافیک لازم برای گسترش مشتری و رشد تجارت خود بیشتر خواهد بود.

شناسایی مخاطبان هدف خود به صورت آنلاین و پیاده سازی یک استراتژی موثر در موتورهای جستجو که به شما کمک می کند تا یکی از وب سایت های برتر برای کلمات جستجوی اصلی خود باشید مهمتر از هر زمان دیگری است:

93٪ از تجربیات آنلاین از یک موتور جستجو شروع می شود
83٪ از کل جستجوها هرگز از صفحه اول نتایج جستجو عبور نمی کنند
53٪ از کل بازدید وب سایت از جستجوی ارگانیک حاصل می شود
91٪ از کل صفحات وب هیچگونه ترافیک جستجوی ارگانیک از گوگل دریافت نمی کنند
صفحه متوسط ​​دارای بالاترین رتبه نیز در صفحه اول نتایج جستجو برای تقریباً 1000 کلمه کلیدی مرتبط دیگر نشان داده می شود
سئو منجر به تجربه بسته شدن نرخ 14.6٪ می شود
گوگل از الگوریتمی پیچیده و در حال تکامل مداوم استفاده می کند که شامل بیش از 200 عامل برای تعیین رتبه بندی برای جستجوی خاص است. در نتیجه ، استراتژی سئو شما نمی تواند ثابت باشد. این باید شامل توجه مداوم یک متخصص اختصاص داده شده باشد که تغییرات الگوریتم های گوگل را رصد می کند و تاکتیک های مورد استفاده در وب سایت شما را براساس جدیدترین روش های مبتنی بر داده تنظیم می کند. این روش بهترین شانس را برای حفظ رتبه های بالای موتور جستجو به شما می دهد.

مزایای سئو

سرمایه گذاری منابع در جستجوگرها برای به دست آوردن رتبه بهتر موتور جستجو یکی از مهمترین اقداماتی است که می توانید برای بهبود حضور در اینترنت و رونق کسب و کار خود انجام دهید. در سطح ابتدایی ، ایجاد آگاهی از نام تجاری و خدمات در بین مخاطبان هدف است. اگر آنها نتوانند شما را هنگام تحقیق درباره موضوعی پیدا کنند ، شما هرگز در تصمیم خرید آنها نقش نخواهید داشت.

یک استراتژی موفقیت آمیز SEO مزایای زیر را برای کسب و کار شما به همراه خواهد داشت:

افزایش بازدید: افزایش دید در موتورهای جستجو بازدید کنندگان بیشتری را به وب سایت شما وارد می کند.
سرنخ های خوب – وب سایت شما در مقابل افرادی که برای خرید محصول یا خدمات شما آماده هستند قرار خواهد گرفت.
افزایش درآمد :افزایش تعداد منجر به کیفیت دریافت می کنید منجر به تبدیل بیشتر و سود بهتر در طول زمان.
مشروعیت شغلی – نمایان بودن در موتورهای جستجو اعتبار شرکت شما را تقویت می کند و اعتماد مخاطب شما را در تجارت شما ارتقا می بخشد.
آگاهی گسترده تر : رتبه بندی برای همه خدمات یا محصولاتی که ارائه می دهید باعث افزایش آگاهی از ارزش کامل شما برای مشتریان می شود.
آگاهی از برند :پیام رسانی نام تجاری شما مخاطبان بیشتری را به خود جلب می کند ، تمایز تجارت خود از رقبا را برای شما آسان تر می کند.
بینش مبتنی بر داده ها : داده های حاصل از تلاش های شما در زمینه جستجوگرها به شما کمک می کند تا درک کنید بهترین استراتژی های بازاریابی در بین مخاطبان چگونه است. این به شما امکان می دهد کمپین بازاریابی خود را اصلاح کنید تا اثربخشی کلی آن را بهبود ببخشید.

تیم مهد سئو نتایج اثبات شده سئو را برای رشد تجارت شما ارائه می دهد
با توجه به جهان به طور مداوم در حال پیشرفت بهینه سازی موتور جستجو ، تیم متخصص سئو ما زمان و انرژی زیادی را صرف تحقیق در مورد آخرین تغییرات الگوریتم و استراتژی های بهینه سازی می کند. این به ما امکان داده است که به طور مداوم نتایج استثنایی را برای مشتریان خود ارائه دهیم ، و این یکی از اصلی ترین دلایلی است که مهد سئو به عنوان یکی از شرکت های پیشرو سئو شهرت پیدا کرده است.

ما با بحث در مورد اهداف و اهداف خاص شما برای وب سایت شروع می کنیم. این به ما کمک می کند تا استراتژی ایده آل سئو را برای دستیابی به نتیجه مطلوب شما تدوین کنیم. همه مشتریان ما یک طرح سئو سفارشی دریافت می کنند که از بهترین شیوه های صنعت استفاده می کند و از تفاوت های ظریف کسب و کار آنها برخوردار است.

روند ما برای توسعه یک استراتژی موثر سئو شامل موارد زیر است:

تحقیقات کلمات کلیدی :ما کلمات کلیدی را با بالاترین میزان جستجو شناسایی می کنیم تا از رتبه بندی وب سایت شما برای این اصطلاحات اطمینان حاصل کنیم. ما همچنین سوالات جستجو را ارزیابی می کنیم تا سوالات خاصی را که مردم در رابطه با محصولات یا خدمات شما ارائه می دهند ، تعیین کنیم. با هدف قرار دادن این سوالات جستجو ، می توانیم ترافیک بیشتری را به وب سایت شما هدایت کنیم و اطمینان حاصل کنیم که محتوای شما اطلاعاتی را که مخاطب شما به دنبال دارد ارائه می دهد.
تجزیه و تحلیل رقبا:ما وب سایت هایی را در صنعت شما شناسایی می کنیم که دارای رتبه بندی مناسب برای کلمات کلیدی مورد نظر ما هستند. با تجزیه و تحلیل این وب سایت ها ، ما می توانیم بدانیم که چرا آنها به خوبی رتبه بندی شده اند و فرصت های جدید برای بهبود نتایج شما را شناسایی می کنیم.
آنالیز وب سایت :ما به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف سئو فعلی شما ، وب سایت شما را با جزئیات مرور می کنیم. این به ما کمک می کند تاکتیک هایی را که بیشترین پیشرفت را در تلاش های ما دارند ، اولویت بندی کنیم.
سئو داخلی: ما ویژگی های خاص هر صفحه را در وب سایت شما بهینه می کنیم تا اطمینان حاصل شود که معیارهایی را که گوگل در یک وب سایت با رتبه بالا جستجو می کند ، برطرف می کند.
سئو خارجی: ما به منظور افزایش میزان نمایش وب سایت شما ، ارتقا اعتبار آن در نظر گوگل و کمک به ایجاد ترافیک بیشتر به وب سایت ، از عوامل خارجی استفاده خواهیم کرد.
گزارش تجزیه و تحلیل دقیق: ما به طور مداوم داده های تجزیه و تحلیل شما را کنترل می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که به نتایج دلخواه خود می رسید. این اطلاعات به ما امکان می دهد در صورت لزوم برای اطمینان از عملکرد مطلوب وب سایت ، استراتژی مداوم سئو شما را تنظیم کنیم.

فهرست