1. خانه
  2. طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت وردپرس

برای ارائه یک تجربه بهتر

طراحی وب سایت وردپرس

آیا از ظاهر وب سایت خود راضی هستید؟ یا می خواهید یک طراحی وب جدید داشته باشید که توجه مخاطبان شما را به خود جلب کند؟ اگر بله ، پس طراحی وب وردپرس برای شما مناسب است! با خدمات طراحی وب سایت وردپرس ، وب سایت خود را به سطح کاملاً جدیدی برسانید.

امروز با ما تماس بگیرید

چرا طراحی وب سایت برای هر مشاغل مهم است

طراحی وب سایت مشاغل شما نباید با نصب ساده یک تم پیش فرض و سفارشی کردن گزینه های داده شده متوقف شود. همه عناصر باید با نام تجاری شما همسو باشند. از این گذشته ، این چهره تجارت شماست. اما مهمتر از همه ، این اولین چیزی است که مشتریان بالقوه شما پس از جستجوی آنلاین شما مشاهده می کنند. بنابراین اگر چنین است ، آیا نباید جذاب و حرفه ای باشد؟

طراحی وب سایت بیش از آنچه فکر می کنید برای کاربران مهم است. در واقع ، آنچه آنها پس از ورود به وب سایت شما انجام می دهند ، بسیار تحت تأثیر آنچه آنها در وب سایت شما می بینند و تجربه می کنند ، است. در اینجا برخی ارقام وجود دارد که آن را ثابت می کند:

چرا از وردپرس برای طراحی سایت خود استفاده کنید؟

یکی از کلیدهای موفقیت در کسب و کار ، طراحی موثر وب سایت است. اعتبار و موفقیت تجاری شما به این امر بستگی دارد. اکثر کاربران در مدت 3 ثانیه از ورود به وب سایت خود ، در مورد وب سایت شما نظر می دهند. و اگر بارگیری بیش از 3 ثانیه طول بکشد ، بیشتر آنها بلافاصله وب سایت شما را ترک می کنند.

وردپرس یکی از بهترین سیستم عامل ها برای ایجاد یک وب سایت برای یک تجارت است. وردپرس به راحتی قابل تنظیم ، مدیریت و طراحی است. با بیش از 27٪ از 644،000،000 وب سایت آنلاین با وردپرس ساخته شده ، روشن است که آنها در طراحی وب سایت پیشرو در بازار هستند.

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از طراحی وب سایت وردپرس میزان سفارشی سازی شما برای وب سایت شماست. برخلاف سیستم عامل های سنتی وب سایت سازی ، وردپرس بیش از 52000 افزونه مختلف دارد. این بدان معنی است که بیش از 52000 ابزار در وردپرس ساخته شده اند که می توانند به شما کمک کنند تجربه بهتری را به بازدیدکنندگان خود ارائه دهید. خواه هدف شما فروش آنلاین محصولات یا تولید سرنخ باشد ، می توانید این کار را از طریق طراحی وب سایت وردپرس انجام دهید.

وردپرس نیز در صورت طراحی صحیح ، سایتی بسیار ایمن و پاسخگو است. مهم نیست که مشتریان شما به چه نوع دستگاهی به وب سایت شما نگاه می کنند ، طراحی وب سایت وردپرس شما با اندازه صفحه تنظیم می شود. اگر نمی دانید با طراحی وردپرس از کجا شروع کنید ، پس با بازاریابی LYFE شروع کنید.

خدمات طراحی وب سایت وردپرس چگونه می تواند به شما کمک کند

ساخت وب سایت شما بسیار طاقت فرسا و وقت گیر است. طراحی چیدمان وب سایت ، نوشتن کپی وب سایت و ساختاردهی وب سایت شما بسیار چالش برانگیز است. با خدمات طراحی وب سایت وردپرس می توانید این استرس را از بین ببرید. ما یک تیم از طراحان وب سایت داریم که همه در ساخت و بهینه سازی وب سایت ها بسیار آموزش دیده و باتجربه هستند.

خدمات طراحی وب سایت وردپرس ما شامل تمام منابعی است که برای موفقیت لازم دارید. در پرسنل ما ، تیمی متشکل از طراحان وب سایت ، سازندگان محتوا ، بازاریاب های دیجیتال ، طراحان گرافیک و کارشناسان سئو سایت هستیم. تجربه ترکیبی ما اطمینان حاصل می کند که شما از یک روش متعادل در ایجاد وب سایتی استفاده می کنید که بازدیدکنندگان شما را راضی کند و نتایج بازاریابی را به همراه داشته باشد.

بدون داشتن یک تیم وردپرس مانند ما ، انتظار می رود هنگام ساخت وب سایت خود ، همه این نقش ها را بر عهده بگیرید. این امر می تواند منجر به ساعت ها تلاش برای فهمیدن بهترین اطلاعات برای قرار دادن در وب سایت شما و همچنین نحوه اجرای همه طراحی های مناسب شود. استخدام یک شرکت طراحی وب سایت وردپرس می تواند به از بین بردن این ساعات طولانی کمک کند و به شما زمان لازم برای راه اندازی تجارت خود را بازگرداند.

مزایای داشتن یک طراحی وب سایت عالی وردپرس چیست؟

حرفه ای بودن و اعتبار را نشان می دهد

اگر به دو وب سایت نگاه می کردید – یکی با طراحی وب استاندارد و دیگری با طراحی وب وردپرس سفارشی ، بلافاصله متوجه این تفاوت می شوید. اولین مورد احتمالاً عمومی و ابتدایی به نظر می رسد ، در حالی که دومی حرفه ای تر و ثابت تر به نظر می رسد. بازدید کنندگان وب سایت شما قصد دارند حرفه ای بودن وب سایت شما را با حرفه ای بودن نام تجاری شما مرتبط کنند. توجه داشته باشید که تجارت شما در هر صنعتی قرار دارد ، یک چیز مطمئناً است – بازار هدف شما فقط می خواهد با حرفه ای ها کار کند. این امر باعث افزایش احساس امنیت آنها در خرید محصولات شما و یا استفاده از خدمات شما می شود. این همان کاری است که طراحی وب عالی می تواند انجام دهد. این می تواند اعتبار برند شما را منعکس کند و تبدیل شما را تقویت کند.

رتبه بندی موتور جستجو را افزایش دهید

آیا می خواهید رتبه بندی موتور جستجو خود را افزایش دهید؟ در وردپرس ، افزونه های SEO و برنامه های شخص ثالث زیادی وجود دارد که می توانید برای انجام این کار استفاده کنید. این را به این واقعیت اضافه کنید که بهینه سازی وب سایت هایی که از وردپرس استفاده می کنند آسان تر است. سیستم عامل های سنتی ایجاد وب سایت ، گاهی اوقات گزینه های محدودی را برای تغییر و بهینه سازی وب سایت شما ارائه می دهند. اما در وردپرس چندین روش وجود دارد که می توانید SEO خود را به حداکثر برسانید. و هنگامی که صفحات و محتوای شما به خوبی بهینه سازی می شود ، مطمئن باشید که بر رتبه بندی جستجوی شما نیز تأثیر مثبت خواهد گذاشت. انتظار داشته باشید که از ترافیک وب ارگانیک و واجد شرایط تری برخوردار شوید و بنابراین فروش بالاتری داشته باشید.

از رقابت برجسته شوید

مهم نیست که محصولات یا خدمات شما چقدر عالی هستند ، اگر طراحی وب سایت شما از رده خارج شود بی معنی خواهد بود. پس چرا یکی جدید و تازه دریافت نمی کنید؟ صدها کسب و کار دیگر در آنجا وجود دارد که برای جلب توجه مشتری شما رقابت می کنند. این یک داده است به همین دلیل ضروری است که شما بهترین و اولین برداشت را ایجاد کنید تا مشتریان بالقوه خود را فریب دهید تا شما را نسبت به رقبا انتخاب کنند. در استفاده از الگوی استاندارد برای وب سایت شما ، سایر مشاغل (از جمله رقبای شما) نیز ممکن است از آن استفاده کنند. یک طراحی وب سایت وردپرس برای ایجاد یک وب سایت منحصر به فرد با نام تجاری شما مناسب است.

انعطاف پذیر باشید و مرتبط باشید

شما می خواهید تجارت شما در دراز مدت رشد کند ، درست است؟ وب سایت شما باید بتواند با این تغییرات و رشد نیز سازگار باشد. با رشد کسب و کار شما ، ناگزیر خواهید بود برخی از به روزرسانی ها یا تغییراتی را نیز در طراحی وب و ویژگی های خود ایجاد کنید. در داشتن طراحی وب سایت وردپرس ، این تغییرات به راحتی قابل انجام است. با معرفی افزونه ها و گزینه ها به طور منظم ، مطمئناً یکی از آنها را متناسب با نیازهای فعلی خود پیدا خواهید کرد. همراهی با آخرین روند مهم نگه داشتن بازدیدکنندگان در وب سایت شما مهم است. هرچه مدت بیشتری در سایت شما بمانند ، شانس شما برای تبدیل بیشتر است.

روند موفقیت آمیز ما برای خدمات طراحی وب سایت وردپرس

پیش نیازهای طراحی وب سایت وردپرس

اولین قدم برای ایجاد یک طراحی وب سایت وردپرس برای تجارت شما ، ارائه دامنه ، دسترسی به حساب میزبانی و محتوای وب سایت شما خواهد بود. برای شروع طراحی وب سایت وردپرس شما به این نیاز خواهیم داشت.

پیش نیازهای طراحی وب سایت وردپرس

اولین قدم برای ایجاد یک طراحی وب سایت وردپرس برای تجارت شما ، ارائه دامنه ، دسترسی به حساب میزبانی و محتوای وب سایت شما خواهد بود. برای شروع طراحی وب سایت وردپرس شما به این نیاز خواهیم داشت.

نگهداری وب سایت وردپرس

پس از فعال شدن وب سایت ، وب سایت متعلق به شماست. با این حال ، شما می توانید در برنامه نگهداری وب سایت ما ثبت نام کنید. با استفاده از این ، ما وب سایت شما را حفظ خواهیم کرد ، درخواستهای ویرایش کوچک نامحدودی را برای وب سایت شما ایجاد خواهیم کرد و وب سایت شما را ایمن نگه خواهیم داشت.

پیش نویس طراحی وب سایت وردپرس

هنگامی که دیدگاه شما در مورد وب سایت شما را بفهمیم ، شروع به طراحی پیش نویس وب سایت شما خواهیم کرد ما پیش نویس های وب سایت شما را ایجاد می کنیم و برای تأیید شما ارسال می کنیم. به شما 2 فرصت داده می شود تا پیش نویس وب سایت خود را ویرایش کنید.

پرسشنامه طراحی وب سایت وردپرس

تحقیق و آماده سازی در این مرحله پایه و اساس کار طراحی و توسعه است. ما برای شما یک پرسشنامه ارسال خواهیم کرد تا ببینیم می خواهید وب سایت شما چگونه به نظر برسد و چه نوع مطالب و تصاویری را در سایت خود می خواهید. همچنین می توانید نمونه هایی از وب سایت هایی را که دوست دارید در اختیار ما قرار دهید. ما از این اطلاعات و خلاقیت خود برای ساختن وب سایتی که دوست دارید استفاده خواهیم کرد و نتایج را به همراه دارد.

هدف خدمات طراحی وب سایت ما افزایش نرخ تبدیل وب سایت شماست. ما این را به چند روش انجام می دهیم:

زیبایی شناسی

اولین (و بهترین) روش برای تحت تأثیر قرار دادن بازدید کنندگان خود داشتن یک وب سایت زیبا و حرفه ای طراحی شده است. نام تجاری خود را به نمایش بگذارید و تعامل با طراحی وب زیبا را افزایش دهید.

طراحی ریسپانسیو

اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما بدون توجه به اینکه از چه دستگاهی استفاده می کنند ، برای همه کاربران قابل دسترسی است. یک تم پاسخگو به شما کمک می کند تا نرخ پرش شما کاهش یابد و زمان جلسه افزایش یابد.

آنچه خدمات طراحی وب سایت وردپرس ما را دقیقاً همان چیزی می سازد که شما نیاز دارید

طراحی وب سایت توسط بازاریابان

دلیل شماره 1 برای طراحی مجدد وب سایت شما توسط ما این است که ما با در نظر گرفتن هدف نهایی شما وب سایت شما را طراحی خواهیم کرد. هدف ما کمک به شما در طراحی وب سایتی است که ارزش پولی برای شما به ارمغان بیاورد ، مانند فروش بیشتر و فروش بیشتر. ما اهمیت فراخوان برای اقدامات ، بهینه سازی موتور جستجو و سایر ملفه های مهم طراحی وب سایت وردپرس را درک می کنیم. ما بر اساس تجربه بازاریابی وب سایت شما را به گونه ای ساختار خواهیم داد که منطقی باشد.

ما به رانندگی در وب سایت شما کمک می کنیم

هنگامی که طراحی وب سایت وردپرس شما به پایان رسید ، می توانیم به شما کمک کنیم تا به وب سایت خود مراجعه کنید. ما برای کمک به افزایش تبدیل وب سایت ، راه حل های تبلیغاتی کوتاه مدت و کمپین های بازاریابی طولانی مدت ارائه می دهیم. ما آژانس کامل خدمات خود را به گونه ای طراحی کرده ایم که یک شریک واقعی برای تجارت شما باشد و بتواند همه نیازهای بازاریابی آنلاین شما را برطرف کند.

هزینه های ما شفاف است - هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد

با خدمات طراحی وب سایت وردپرس ما هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد. شما برای طراحی وب سایت خود یک بار هزینه تخت و یک بار پرداخت خواهید کرد. ما به هر دلیلی “وب سایت شما را گروگان نمی گیریم” و از دسترسی شما به وب سایت خود جلوگیری نمی کنیم. شما 100٪ صاحب وب سایت خود خواهید بود و هیچ گونه هزینه دیگری در قبال آن برای شرکت ما دریافت نمی کنید.

فهرست