1. خانه
  2. خدمات پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی سایت

خدمات نگهداری وب سایت برای کسب و کار شما

با هر جستجوی آنلاین، ۵۰٪ از کاربران شرکت، محصول یا خدمات جدیدی را کشف می‌کنند. آنها از وب سایت شما بازدید می کنند، محصولات شما را کاوش می کنند، خدمات شما را مرور می کنند و اولین تصور را از کسب و کار شما می گیرند. این اولین برداشت می تواند فروش بعدی شرکت شما را ایجاد کند یا شکست دهد. امروزه برای کسب و کارها، این واقعیت باعث می شود که تعمیر و نگهداری وب سایت در اولویت قرار گیرد.

مهد سئو به عنوان شریک شما، یک طرح سفارشی و جامع تعمیر و نگهداری وب سایت را به شرکت شما ارائه می دهد که به کسب و کار شما کمک می کند تا یک تجربه آنلاین سریع، ایمن و یکپارچه ارائه دهد. به‌علاوه، به‌عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل، ما راه‌حل‌هایی را برای به حداکثر رساندن عملکرد سایت شما ارائه می‌دهیم. با مرور طرح‌های خدمات تعمیر و نگهداری وب و قیمت‌های زیر، بیاموزید که تیم برنده جایزه ما از توسعه‌دهندگان، طراحان و بازاریابان دیجیتال چگونه می‌توانند وب‌سایت شما را حفظ و بهبود بخشند. یا، با ما به صورت آنلاین تماس بگیرید تا درباره کسب و کار خود به ما بگویید.

برنامه های نگهداری وب سایت شامل چه مواردی است؟

خدمات نگهداری وب سایت شامل خدمات مختلفی است که برای ایمن نگه داشتن وب سایت خود، کاربرپسند و به روز نگه داشتن دارید. برخی از نمونه های متداول خدمات نگهداری وب سایت عبارتند از: به روز رسانی معمول اسکن ها و وصله های امنیتی پشتیبانی و به روز رسانی CMS، بک آپ گیری منظم از سایت نگهداری تعاملی پشتیبانی فنی در مهد سئو

فهرست